Lubų šviestuvas circulo

1 525,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

„Circulo“ šviestuvas – modernus, minimalistinis interjerą puošiantis, aksesuaras.

Pakabinami šviestuvai dėl savo specifikacijos yra vieni labiausiai patalpą apšviečiančių vidaus šviestuvų ir dažnai yra pagrindinis šviesos šaltinis. Jų paskirtis seniai nėra vien tik skleisti šviesą, daugeliu atveju tai tampa išskirtine interjero ar eksterjero detalė. Jie sukuria jaukią ir ramią atmosferą, bei papuošia Jūsų aplinką.

 „Circulo“ pakabinamas šviestuvas luboms minimalistinio, bet išskirtinio dizaino. Šis Suomijoje pagamintas šviestuvas turi uždarą žiedo formos akrilo baltą plafoną, todėl išsklaido šviesą, skirtas bendram patalpos apšvietimui. Galite reguliuoti šio šviestuvo kabėjimo aukštį 100 cm ilgio dėka. Šviestuvo diamterą rinkitės pagal patalpos dydį nuo 40 iki 120cm.

Tokios tipo šviestuvas idealiai tinka valgomajame ar svetainėje virš valgomojo stalo ar sofos staliuko poilsio zonoje, net ir virtuvėje virš pagrindinio darbastalio. „Circulo“ šviestuvas nebūtinai turi būti naudojamas nuolat: toje pačioje galite turėti ir kitus alternatyvius skirtingą, jaukią šviesą skleidžiančius toršerus ar stalinius, sieninius šviestuvus.

Matmenys: galimas žiedo skersmuo 40/60/80/120 cm. Aukštis reguliuojamas, max 100cm.

Projektuodami namų apšvietimą, turėtumėte suderinti du aspektus: estetiką ir funkcionalumą. Šviestuvas „Circulo“ tobulas šio balanso pavyzdys!

*Kaina nurodyta 60cm skersmens šviestuvo.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233