Stalo šviestuvas Miami juodas

229,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Iš pirmo žvilgsnio – tradicinis, cilindro formos gaubtu, šviestuvas. Tačiau “Miami” vardas jam suteiktas ne veltui!

“Miami” serijos šviestuvai vieni iš daugelio, kuriuos rasite ISKU, tačiau kiekvienas jų yra išskirtiniai savo dizainu ir mažytėmis detalėmis. Ši serija mėgstantiems minimalistinio dizaino, gan tradicinius šviestuvus, subtiliai dekoruotus nežymiais akcentais. Pagrindinė jo dizaino detalė yra stovas – chromuotas, blizgus metalas dekoruotas natūralia oda. Stovo pagrindas apskritas, odinė stovo dalis šiek tiek storesnė, užsibaigiantis jis elegantišku chromuotu metalu, laikančiu cilindro formos gaubtą. Juodu gaubtu šviestuvo stovo odinė dalis – taip pat juoda. O balto – balta. “Miami” stalinius šviestuvus rinktis galite iš šių dviejų, klasikinių spalvų.

Paprastas, tačiau be gali mielas ir stilingas interjero aksesuaras. Stalinis “Miami” šviestuvas įjungiamas patraukiant iš gaubto kyšantį šniūrelį. Toršeras turi jungiklį, esanti laido dalyje, ant žemės. Tiek staliniam šviestuvui, tiek toiršerui dedasi ne daugiau, nei 60W lemputė, kuri gaubto spalvos dėka patalpoje skleis itin jaukią šviesą.

Matmenys: aukštis 53 cm, gaubto skersmuo 28cm.

Gražu ir teisinga yra vienoje erdvėje derinti tos pačios serijos šviestuvus. Galbūt gali prireikti skirtingų spalvų, tačiau laikantis to paties stiliaus ir dizaino sukursite harmoningą visumą. Tuo labiau, kad apšvietimas keleto šviestuvų dėka, visada bus jaukesnis ir funkcionalesnis, negu vienas, stiprią šviesą skleidžiantis lubų šviestuvas.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233