Lubų šviestuvas “Shadow”

239,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Pakabinami šviestuvai dėl savo specifikacijos yra vieni labiausiai patalpą apšviečiančių vidaus šviestuvų ir dažnai yra pagrindinis šviesos šaltinis. Jų paskirtis seniai nėra vien tik skleisti šviesą, daugeliu atveju tai tampa išskirtine interjero ar eksterjero detalė. Jie sukuria jaukią ir ramią atmosferą, bei papuošia Jūsų aplinką.  

“Shadow” pakabinamas lubų šviestuvas turi trijų metrų ilgio laidą, kurio dėka galite pasirinkti reikiamą kabėjimo aukštį, priklausomai nuo lubų aukščio. Šio šviestuvo dizainas – nesudėtingas. Tai juodos arba baltos spalvos trapecijos formos gofruotas apskritas gaubtas. “Shadow” šviestuvas pagal paskirtį labiausiai tinka virš valgomojo stalo, virtuvės darbastalio. Gali būti naudojamas ir svetainėje tam tikroje zonoje. Ypač jeigu rinksitės juodos spalvos gaubtą – jo skleidžiama šviesa jauki ir šilta, labiau prigesinta ir romantiškesnė.

Matmenys: aukštis 40cm, gaubto skersmuo 50cm.

“Shadow” šviestuvai tinka minimalistiniam interjerui su nežymiomis “Art deco” ar “Provance” stiliaus detalėmis. Tai saugi, kokybiška ir ilgalaikė investicija.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233