Sofos staliukas Air 120x60cm

535,00 321,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

“Isku” siūlo dar vieną “Air” serijos kavos staliukų variantą – Sofos staliukas Air . Itin modernus, neaukštas, todėl labai kompaktiškas ir mobilus. Plačiai pritaikomas, elegantiškas interjero akcentas. Parinkite jam baltą spalvą ir jis kambariui suteiks neišblėstančios romantikos! Tiesa, jį galite pastatyti ir prie visiškai skirtingo stiliaus sofos, nebūtinai modernios.

Stalų pasirinkimas yra platus. Klausimas, kokios paskirties, dydžio ir stiliaus stalo jūs ieškote? Ar jums reikia didelio valgomojo stalo, ar dailiaus, neaukšto svetainės sofos staliuko? Atsakę į šiuos klausimas – rasite savo sprendimą.

Šis Sofos staliukas Air gali būti įvairios paskirties: skirtas žurnalui ar televizoriaus pulteliui pasidėti, kavos puodelį su svečiu išgerti, netgi biurui. Jis minimalistinis ir nedidelis, bet puikiai derės prie dar mažesnio “Air” serijos staliuko. Peržiūrėkite visus “Isku” pasiūlymus ir tikrai rasite sau tinkamiausią.

Stiklo storis 12mm. Tai kokybiškas baldas, dėl kurio tvirtumo abejoti neverta. Pagalbinį aukštesnį Air stalą rasite čia>>.

Matmenys: P120 x G60 x A42,5 cm, (plotis, gylis, aukštis).

“Air” serija siūlo net keletą stiklinių staliukų dydžių. Čias rasite ir daugiafunkcinį trijų staliukų komplektą, ir aukštą pagalbinį stalą ar dar mažesnį kavos staliuką.

*Baltas stiklas – 469 € 

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233