Modulinė sofa Lodge

2 999,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lounge tipo modulinė sofa Lodge tikram poilsiui ir visai šeimai. Išskirtinė savo gyliu, kuris yra net 120cm bei užpildu – “Cloud” sistema. Ką reiškia Cloud sistema? Tai naujovė, kuri taikoma tam tikroms sofoms, užtikrinanti baldo sėdimosios dalies formos stabilumą, gerą sėdėjimo pojūtį ir ilgaamžiskumą. Sėdimoji dalis turi kišenines spyruokles, kurios įvilktos į atskiras “kišenes” ir nepriklauso viena nuo kitos. Tai užtikrina maksimalų baldo prisitaikymą prie kūno bei išlaido bald0 formą. Kitaip tariant, sofose su Cloud sistema neatsiras išsėdėtos žymės.

Modulinė sofa Lodge tvirtumo ir masyvumo įspūdį sudarančio dizaino, neturinti kojelių. Plati ir gili – tikras Lounge baldas visai šeimai. Šioje serijoje yra ir erdvus fotelis, kuris gamintojo net vadinamas “Love armchair” bei pufas. Šios dalys turintiems erdvią svetainę – išpildys erdvę ir suteiks dar daugiau komforto ir funkcionalumo.

Prie 295cm sofos priklauso keturios dekoratyvinės pagalvės.

Iš atskirų modulių susikurti galite savo individualų baldą, idealiai tinkantį savo svetainei. Kainų užklauskite mūsų specialistų, siųsdami užklausą.

Modulių matmenis ir kitus sofos dydžius matyti galite nuotraukų galerijoje.

Matmenys: P295 x G120 x H81/45cm. Plotis, gylis, aukštis atlošo ir sėdėjimo aukštis.

Rėmas: Medžio masyvas / fanera dengtas baldiniu porolonu.

Užpildas: Cloud sistema, kišeninės spyruoklės, specialus baldinis porolonas ir plunksnų bei smulkinto baldinio pluošto mišinys.

Kaina nurodyta su 5 grupės gobelenu 295 cm ilgio sofos.

Daugiau modulinių sofų >>>.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233