Naktinė spintelė „Fuuga”

569,00 341,40

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

“Fuuga” – modulinių baldų serijos spintelė. Tai modernūs, plačiai pritaikomi baldai. Kodėl moduliniai baldai tapo vieni mėgiamiausių tarp mūsų pirkėjų? Jie suteikia visišką laisvę transformuoti juos – jungti su papildomomis dalimis, ar atskirti kai jums reikia perstatyti baldus kitaip, ar pritaikyti juos naujoms patalpoms! Tai labai kokybiška ir naudinga investicija, nes niekada negali žinoti, kur teks baldą perkelti ar perstatyti.

“Fuuga” spintelė visiškai paprasta. Balta spalva jai suteikia elegancijos ir lengvumo. Vizualiai spintelė suskirstyta į dvi dalis: lentyna su durelėmis ir atvira dalis. Visos judančios spintelės dalys atsidaro tyliai ir sklandžiai. Tai labai universalus ir kompatiškas baldas. Todėl gali būti ir spintele prie lovos, ir ne tik tai. Ją lengvai perkelsite į kitą vietą ar patalpą. “Fuuga” itin šiuolaikiški baldai, sklandžiai įsiliejantys moderniame interjere.

Matmenys: P68 x G32 x A35 cm, (plotis, gylis, aukštis). 

Galite pasirinkti natūralaus medžio durelių spalvą bei modelį su stalčiukais. “Fuuga” serijoje rasite įvairių dydžių lentynas, rašomuosius stalus, komodas. Ieškantiems modernaus minimalizmo ir paprastumo tai idelaus pasirinkimas!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233