Lubų šviestuvas "Royal Oval"

34834-246

Lubų šviestuvas "Royal Oval"

34834-246
Kaina pradedant nuo
2 732,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Karališkas, tviskančiais kristalais nusėtas, pakabinamas sietynas „Royal Oval“ – Jūsų svetainės pasididžiavimas!

Išskirtinį dėmesį skirkite pagrindiniam palubėje kabančiam šviestuvui. Jis gali būti dekoratyvus ir privalo derėti su sienų spalva, nes būtent nuo jos gali priklausyti apšvietimo svetainėje atspalvis. Sietynas „Royal Oval“ – vienas iš pasirinkimų.

Svetainė – universalus kambarys, kuriame žiūrime televizorių, skaitome, valgome, rengiame vakarėlius, tad skirtingose zonose reikalingas skirtingas apšvietimas. Poilsio erdvėje pravers dekoratyvus apšvietimas, kuris išryškintų knygų kolekciją, stiklo dirbinius, paveikslus, augalus, ornamentus ar kurią nors mėgstamą detalę.

„Royal Oval“ sietynas itin įspūdingas ir prabangus, gausiai kristalais dekoruotas. Jo laido ilgis siekia net keturis metrus, o pačio šviestuvo skersmuo net devyniasdešimt penki centimetrai. Toks šviestuvas su pasididžiavimu kabės erdvioje svetainėje ar valgomojo patalpoje. Jo korpusas – cilindro, puoštos kristalais, formos, kurią gaubia  chromuoto metalo apskritas dekoratyvinis gaubtas. Pastarasis tarsi sijonėlis, neapsunkinantis dizaino, bet suteikiantis daugaiu aptakios formos. „Royal Oval“ sietynas idealus aukštoms luboms, prabangiam, klasikiniam ir ne tik, interjerams.

Matmenys: gaubto aukštis 45cm, skersmuo 94cm. Laido ilgis 4m.

„Royal Oval“ šviestuvo pasirinkimas gali tapti puikiu pasirinkimu siekiant į namus įnešti šiek tiek klasikos ir prabangos dvelksmo.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje