Toršeras “Toscana”

557,00 334,20

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Pastaruoju metu interjere vyraujanti tendencija įvairius šviestuvus naudoti ne tik namų apšvietimui, bet ir kaip dekoro elementą. Stalinės lempas, toršerai, sieninius šviestuvus ISKU siūlo įvairiausių formų ir stilių. Jų skleidžiama šviesa išryškinta gaubto formą ir yra puiki atsvara ryškiam halogeninių lempų apšvietimui.

Ne išimtis ir „Toscana“ šveistuvai. Tiek stalinė lempa, tiek toršeras – neįprasto dizaino. Spurgos formos balto stiklo gaubtas skleidžia labai švelnią šviesą. Tikriems romantikos mėgėjams rekomenduojame naudoti silpnesnio galingumo lemputes – tokiu būdu apšvietimas bus dar jaukesnis ir šiltesnis.

Ar renkatės šviestuvą, ar tekstilę, ar vazą namų dekorui – tai vienodai svarbūs sprendimai, kuriuos verta gerai apmastyti. Geras apšvietimas saugo jūsų akis, sukuria gerą nuotaiką. Tai vienareikšmiškai įtakoja bendrą atmosferą, suteikia individualumo namams. Jauki šviesa ramina, greičiau atsipalaiduojame, pamirštame prabėgusią intensyvią darbo dieną.

Matmenys: aukštis 165cm, gaubto skersmuo 45cm.

Kalbant apie stilių, stikliniu gaubtu šviestuvas priskiriamas moderniam stiliui, priešingai nei medžiaginiu. Taigi „Toscana“ šviestuvai bus puiki modernaus ar skandinaviško interjero puošmena.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233