Skalbinių dėžė


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Negalite pakęsti netvarkos namuose? Visur besimėtančių nešvarių kojinių, apatinių ar kitų rūbų? Nuolat dėl to pykstatės su namiškiais? Galbūt būtų pats laikas pasvarstyti apie skalbinių dėžės įsigijimą? 

Stilinga skalbinių dėžė iš “Isku” gali tapti tikru išsigelbėjimu. Ši skalbinių dėžė nė iš tolo neprimins tos standartinės ir nuobodžios dėžės, kurią galite įsigyti namų apyvokos ir buities prekėse. Negana to ji dar ir pagaminta iš perdirbto popieriaus, todėl prisidėsite prie gamtos saugojimo. Šią skalbinių dėžę galite laikyti vonios kambaryje, arba kiekvieno namiškio miegamajame. Ji sumodeliuota taip, kad modernus ir šiuolaikiškas dizainas tikrai negadins jūsų namų interjero. Taip pat galite laikyti kelias skalbinių dėžes skirtingų spalvų drabužiams ir rūšiuoti juos kasdien taip išvengiant papildomo darbo ruošiantis skalbti.

Matmenys: P48 cm x G33 cm x A57 cm (plotis x gylis x aukštis).

Nedvejokite ir įsigykite skalbinių dėžę iš “Isku”. Mes neabejojame, kad ji pakeis jūsų gyvenimą!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233