Sofa kampinė Piave

2 529,00 1 517,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Sofa kampinė Piave komforto ir poilsio “lounge” spfų mėgėjams. Geriausiai sofa kampinė Piave žiūrisi su įvairių spalvų aksominiais gobelenais. Yra galimybė rinktis iš dviejų sofos dydžių. Apgalvotas dizainas suteikiantis daug komforto ir talpinantis visą šeimą ar didelę draugų kompaniją. Sofos užpildas su kišeninėmis spyruokėlmis, “memory” baldiniu porolonu ir 200g tankumo viršutiniu specialiu baldiniu pluoštu. Kojelių šio modelio sofos nesimato, tad ir pasirinkimo variantų nėra.

*galima užsisakyti šį modelį su plunksnų viršutiniu sluoksniu (“cloud system”). Kainos teirautis siunčiant užklausą.

Daugiau sofų modelių dairykitės čia>>.

Spalvos: plati geobelenų ir odų spalvų bei tekstūrų paletė.

Matmenys: P291x225cm, G105 x A90/45cm, sėdėjimo aukštis 45cm.

Viso galimi du sofos Piave dydžių variantai. Mažesnioji dvivietė sofa 208x105cm, ši erdvi kampinė 291x225cm. Kainų klauskite siųsdami užklausą.

Kaip tiesingai išsirinkti sofą rekomenduojame skaitykite čia>>.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233