Sofa MyFlow Lounge

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
MyFlow Sofa Lounge. Dizainas: Vertti Kivi.
„MyFlow“ sofos suteikia elegancijos ir unikalios išvaizdos visoms viešosioms erdvėms, tokioms kaip fojė ir poilsio kambariai. Sofa MyFlow Lounge taip pat gali būti lengvai derinama su kitais MyFlow baldų šeimos gaminiais. Dėl patogaus ir tvirto paminkštinimo bei aukštesnio atlošo, ji puikiai tinka poilsiui ir kasdieniam darbui. Dėl apmušalų įvairovės sofos išvaizdą galima nesunkiai keisti ir pritaikyti prie skirtingų interjerų. Stilingas sofos pagrindas (cokolis) išlengvina baldą ir suteikia patvarumo (lengva valyti, nedyla audinys).
Cokolis: Mediena dengta dažytu plienu, aukštis 60 mm
Apmušalai: MyFlow audinių paletė.
Matmenys: MyFlow Lounge sofa yra L ir XL dydžio. Visus matmetis rasite produkto kortelėje, kurią atsisiųsti galite čia>>.
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233