Stalas „Fuuga“ su sieninėmis lentynomis

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Dažnas iš mūsų esame be galo užimti ir net išėję bei uždarę kabineto duris, darbo neretai parsivežame į namus. O galbūt ir namuose iškyla įvairių situacijų, kai prireikia darbo erdvės. O ką jau kalbėti apie vaikus, kurie kasdien turi ruošti pamokas. Turėti darbo erdvę ar nedidelę bibliotekėlę namuose – tiesiog būtina!

“Isku” turi sprendimą! Siūlome jums rašomąjį stalą bei pakabinamas sienines lentynas iš nuostabiosios “Fuuga” baldų kolekcijos. Stalas sudarytas iš dviejų spintelių, kurių kiekviena turi po du erdvius stalčius, bei stalviršio. Stalviršis dengtas tonuotu stiklu, todėl palaikyti švarą bus vienas juokas, o tuo pačiu ir jūs būsite užtikrinti, jog stalas išliks nepažeistas ir tarnaus jums ilgus metus. Stalo dizainas iš pažiūros klasikinių, tradicinių formų, tačiau išsiskiria žaismingai ekstravagantiškomis kojomis.

Kitas šio komplekto elementas – sieninė lentyna, sudaryta iš trijų dėžutės formos lentynėlių. Čia savo vietą ras knygos, segtuvai su dokumentais ar užrašais ir netgi mielas gėlių vazonėlis. Mes net neįsivaizduojame, kas galėtų nenorėti turėti tokios žavios mini bibliotekos savo namuose! Be viso to, siūlome atidžiau pasižvalgyti “Isku” asortimente, kadangi prie šio “Fuuga” komplekto galite priderinti komodą, dviejų rūšių lentynas ar TV komodą.

Matmenys (stalas): P148 cm x G47 cm x A74 cm (plotis x gylis x aukštis).

Matmenys (lentyna): P128 cm x G34 cm x A66 cm (plotis x gylis x aukštis).

Paverskite savo namus pavydėtinais su “Isku” ir jūsų namai nušvis kitomis spalvomis!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233