Stalas “Fuuga”

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Kiekvienuose šiuolaikiniuose namuose reikalinga darbo erdvė. Gyvenimo ritmui vis greitėjant, mums dažnai prireikia tam tikras užduotis ar reikalus sutvarkyti iš namų. Tačiau ne mažiau už mūsų darbus mums turėtume rūpėti ir mes patys. Tam, kad visuomet jaustumėmės gerai ir būtume darbingi, mums reikalinga tvarkinga ir mūsų poreikiams pritaikyta aplinka. 

Rašomasis stalas yra tas baldas, kuris, ko gero, vaidina didžiausią reikšmę kalbant apie darbo erdvės kūrimą. Stalas “Fuuga” iš “Isku” sudarytas iš dviejų laminatinių pakabinamų spintelių bei darbastalio. Platus darbastalis užtikrins erdvią darbo vietą ir patogumą, kadangi visi jūsų darbui reikalingi elementai sutilps be vargo. Darbastalis dengtas tonuotu stiklu, todėl galite būti užtikrinti, jog šį visuomet bus lengva prižiūrėti, o pats stalas išliks nesugadintas. Erdvios spintelės pasitarnaus kaip puiki talpykla siekiant išlaikyti tvarką ir pernelyg neapsikrauti. 

Rašomasis stalas “Fuuga” yra pakabinamas, todėl jums niekada neteks vargti ir stumdyti stalo valant grindis. Dailus romatiškas bei minimalistinis dizainas leis stalą pritaikyti visur. Prie jo taip pat galite derinti komodą, dviejų tipų lentynas ir TV komodas.

Matmenys: P144 cm x G47 cm x A49 cm (plotis x gylis x aukštis).

Kambarys, esant šiam stalui, rodos, įgauna ypatingą atmosferą. Parsivežkite šią atmosferą ir į savo namus!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233