Stalo šviestuvas “Carea” smėlio sp.

279,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Stalo šviestuvas “Carea” – unikalus, žvilgsnį traukiantis, interjero elementas.

Interjero tendencijose, „art deco“ triumfuoja ryškiomis geometrinėmis figūromis ir unikaliomis detalėmis. „Carea“ stalo šviestuvas žavi savo ypatinga ir unikalia forma. Lempos stovas itin elegantiškas, sudarytas iš tarpusavyje sujungtų, skirtingo dydžio ir spalvų, keramikos detalių.

Šis išskirtinis „Carea“ stalo šviestuvas yra šešiasdešimties centimetrų aukščio, idealus pagalbiniam, naktiniam ar sofos staliukui svetainėje. Šviestuvas kambaryje sukuria ne tik šviesą, bet ir tam tikrą energiją. Metaliniai atspalviai (aukso, sidabro bei bronzos) taip pat atlieka ypatingą vaidmenį.  

ISKU skiria daug dėmesio interjero aksesuarams. Mes norime paskatinti Lietuvius dekoruoti savo namus išskirtiniais ir ypatingais akcentais. Kartais užtenka ir vieno ar dviejų dizaino aksesuarų, kad kambarys įgautų visiškai naują veidą ar tiesiog jam suteiktumėte šviežumo.

Matmenys: aukštis 60cm.

„Carea“ šviestuvo gaubtas gali būti pilkos arba šviesios krmeins splavos. Šioje serijoje rasite ir to paties dizaino grindų pastatomą šviestuvą – toršerą.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233