Telefono būdelė Framery O

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Framery O telefono budelė yra puikus sprendimas priimant svarbius skambučius ar dalyvaujant vaizdinėse konferencijose. Diskutuokite privačioje erdvėje netrukdant savo kolegoms. Framery O suteikia visiškai akustinę ir patogią darbo aplinką, o produkto montavimas yra greitas ir jis gali būti naudojamas jau tą pačią pristatymo dieną.

Visos medžiagos yra kruopščiai atrinktos užtikrinant puikią garso izoliaciją, todėl nesvarbu koks triukšmingas biuras bebūtų, Framery O Jums visada suteiks vietą svarbiam skambučiui, konferencijai ar tiesiog ramiam darbui.

Prakaituokite sporto klube, o ne darbe. Net menkiausios smulkmenos yra svarbios, todėl mes atsisakome kompromisų ir suteikiame Framery naudotojams pažangią ir inovatyvią ventiliacijos sistemą, kuri sukurs gaivią ir jaukią atmosferą darbui. Ši sistema veiks patikimai diena iš dienos.

Jeigu norite susikurti savo savo dizaino Framery telefono budelę, mes esame čia, kad Jums padėtume – tiesiog išsirinkite sau patikusį dekorą, aksesuarus, stilingas spalvas, sėdynės variantus ir mes tai įgyvendinsime.

Matmenys:

221 x 100 x 100 cm (aukštis, plotis, gylis).

Medžiagos:

Eksterjeras – dažytas metalo lakštas arba šlifuotas nerūdijantis plienas; Stiklas – garso izoliacija laminuotas stiklas; Rėmas – Formica laminatas ant lakuotos beržo faneros; Vidaus apdaila: Sluoksnis iš metalo, beržo faneros, perdirbtų akustinių putų ir akustinio veltinio. Antistatinis ir purvui atsparus kilimas grindims; Stalas – Formica laminatas ant lakuotos beržo faneros.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233