Lentyna „Kombi“

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Jei norite protingai apstatyti savo kambarį sumaniai išnaudojant visus paviršius ir tuo pačiu sutalpinti visus savo daiktus, modulinių lentynų kombinacija yra geriausias pasirinkimas. Lentynos yra gražaus dizaino ir taip pat puikiai tinka gyvenamosiose patalpose. Mūsų klientai mėgsta šias lentynas naudoti visur: dirbtuvėse, vaikų kambariuose, koridoriuose, persirengimo kambariuose. 

Visos “Isku” produktų linijos sukurtos tam, kad tarnautų žmogaus poreikiams ir būtų praktiškos bei lengvai pritaikomos kiekvienai erdvei. “Kombi” lentynos aiškiai tą įrodo. Geriausia yra tai, kad pirkėjai gali patys nuspręsti, kokioms lentynoms teikia pirmenybę. Tai yra, pirkėjas pats pasirenka jų dydį, išdėstymą, lentynas su durelėmis arba be jų. Prie sienos tvirtinamos lentynos “Kombi“ leidžia įvairiapusiškai panaudoti patalpą ir atlaisvina grindų plotą.

Dėka rėmo, ant kurio tvirtinasi lentynos, bėgant laikui galima keisti “Kombi” lentynų poziciją. Tai itin praktiška ir labai tinka žmonėms, kurie mėgsta dažnai perstumdyti baldus taip suteikiant visiškai naują įvaizdį tai pačiai senai erdvei! “Kombi” lentynų panaudojimo galimybės – beribės! 

Susisiekite su “Isku” konsultantu ir sukomplektuokite “Kombi” lentynas savo namuose tokias, kokių tik norisi!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233