Balninė kėdė Tutto active

265,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Balninė kėdė Tutto active ir namams, ir biurui. Tokių kėdžių paklausa šiais laikais labai auga. Tad ISKU sukūrė išskirtinio dizaino kėdę skirtą ne tik ofisams, bet ir darbui namuose.

Ergonomiška kėdė aktyviam sėdėjimui ir darbui sukurta Isku dizainerio Mikko Laakkonen. Balninė kėdė Tutto Active turi ir jaunimui tinkamą variantą. Kėdės dizainas aptakus ir paprastas, tad ji puikiai dera namų interjere.

Moderni darbo vieta tik su Tutto!

Matmenys: sėdėjimo aukštis 50-70cm; sėdynė 60x60cm. Jaunimui skirtos kėdės sėdimoji dalis tokia pati, aukštis 39x51cm

Medžiagos: koja milteliniu būdu purkštas plienas, su ratukais; sėdimoji dalis beržo mediena, kuri gali būti vilka gobelenais.

Spalvos: koja balta arba juoda; gobelenai, odos – įvairūs.

Kaina nurodyta kėdės su balta koja ir odos imitacijos gobelenu “Vita”. Kitų iliustracijose esančių variantų kainai gauti – prašome siųsti užklausimą.

Daugiau namų biuro baldų čia >>>.

Namų biuras – koks jis turėtų būti? Skaitykite čia >>>.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233