Darbo stalas BW Active pilkas

379,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Darbo stalas BW Active – naujiena Isku asortimente. Tai modernūs reguliuojamo aukščio stalai, kurie skirti tiek namams, tiek biurams. Be galo funkcionalus, minimalistinis ir universalus šių stalų dizainas.

BW Active stalai turi ne vieną modelį. Stalo pagrindas gali būti trijų spalvų: baltos, juodos ir pilkos. O stalviršius rinktis galite iš plačios paletės laminatų arba aliuminio stalviršių.

BW (angl. Black and White) darbo baldų kolekcija sukurta buvo ieškant spredimų po 2020-ųjų metų pandemijos, kuomet dauguma mūsų susidūrėme su būtinybe dirbti namuose. Sveikata svarbi visiems – ir jauniems, ir vyresniems, tad kūno padėtis dirbant, bei mobilumas darbo vietoje yra svarbiausia. Aukštį rguliuoti greitai ir lengvai galite rankenėlės, esančios viršutinėje stalo kojos dalyje.

Šie darbo stalai turi dvi aukščio amplitudes: 45-73cm ir 72-110cm. Bei vieno dydžio stalviršį: 56×35 cm.

Kaina nurodyta pilkos spalvos BW darbo stalo su aliuminio stalviršiu, matmenys: koja 72×110, staviršis 56x35cm. Balto ir juodo aliuminio stalo kaina ta pati.

Jeigu kurį laiką stalo darbui nenaudojat, jis pasitarnaus kaip pagalbinis staliukas svetainėje ar bet kuriame kitame kambaryje. Stalas nesunkus ir mobilus, tad jį lengvai pernešite ten, kur jums reikia.

Darbo stalas BW Active – visada bus naudingas ir derės namų interjere visais laikais, kokio stiliaus jūsų namai bebūtų.

Medžiagos: stalo koja metalas, o stalviršis aliuminio.

Daugiau baldų tinkančių darbui namuose rasite čia >>>.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233