Ergonomiškas kilimėlis darbui BW GetUpMat

85,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Ergonomiškas kilimėlis darbui GetUpMat – skirtas naudoti stovint, darbo metu. Sumažina nugaros ir kojų skausmus. Ypač tinkamas prie reguliuojamo aukščio stalų arba naudojant GetUpDesk laikiklį nešiojamam kompiuteriui ar planšetei. Stovint ant šio kilimėlio, pėdos niekada nepasieks grindų lygio, nors jo aukštis tik 3cm. Tai aktyvus stovėjimas ergonomiškoje padėtyje. Paviršius nesugeria nešvarumų, o kraštų dizainas aptakiai patogus naudotojui.

Ergonomiškas kilimėlis GetUpMat kompaktiškas ir mobilus. Turi rankeną nešiojimui ar pakabinimui. Rekomenduojame šį aksesuarą žmogui dirbančiam bet kokį stovimą darbą (prie kasos, pramonės srityje) ar turinčiam reguliuojamo aukščio stalą biure/namuose. 

Matmenys: P 64cm x G 53cm x A 3cm.

Spalvos: užklausti.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233