Balansinė kėdė BW GetUpSit

279,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Balansinė kėdė BW GetUpSit aktyviam sėdėjimui ir ergonomiškai kūno padėčiai. Balansuojanti kėdė skatina raumenis dirbti, gerina kraujotaką kojose. Tai įtakoja ir sėdynės užapvalinta trikampė forma. Ši kėdė iš BW (Black and White) kolekcijos skatina kūną pasirinkti teisingą padėtį, ypač tam pasitarnauja aukščio reguliavimo funkcija. Balansinė kėdė BW GetUpSit turi 53-85 cm aukščio amplitudę. Tad ji tinka visiems: skirtingo ūgio suaugusiems ir vaikams. Kėdės pagrindas pagamintas iš neslidžios gumos, tokia forma, kad kėdė skyruoja į šonus. O norint išlaikyti kūna stabiliai – automatiškai verčia smulkiuosius raumenis dirbti.

Ši kėdė tobula prie reguliuojamo aukščio stalo, tačiau naudinga ir funkcionali absoliučiai visur: namuose darbui, virtuvėje, vaikams, biuruose, darželiuose.

Matmenys: sėdynė 33x30cm, aukštis 53-85cm. Sveria 13kg.

Maksimalus sėdinčiojo svoris gali būti iki 125kg.

Kaina nurodyta juodos spalvos. Kitų spalvų kainų – užklausti.

 

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233