Fotelis Chic, išskleidžiamas

1 279,002 045,00
767,401 227,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Fotelis Chic išsiskiria lengvu ir dailiu dizainu. Visas fotelio dalis puošia išorinės dekoratyvinės siūlės. Kojelės medinės, elegantiškos. Tiesa žemesnės, negu fotelio be išskleidimo mechanizmo. Fotelis Chic visiškai neapsunkina erdvės ir dailiai žiūrisi greta kitų “Chic” serijos baldų. Verta paminėti, kad ir “Chic” sofa-lova įspūdingai elegantiška ir patogi miegoti. Taigi pasirinkę šiuos baldus, savo svetainėje patogiai apnakvindinsite visą šeimą.

“Chic” – tai unikali baldų serija, kurioje idealiai suderintas skandinaviškas stilius, prabanga ir komfortas. Šis balansas turi tiesioginę sąsają su kolekcijos pavadinimu. Pažvelgę į išskleidžiamą fotelį Chic net neįtartumėte, kad visiškai lengvu judesiu jį greitai paversite į miegojimui skirtą baldą. Tai labai praktiška ir funkcionalu. Išskleistos miegamosios dalies dydis 205×76 cm. Vietos nenuolatinei nakvynei pilnai užtenka vienam suaugusiam. O jaunuoliui ar vaikui tokia lova bus tikras komfortas! Juk mūsų mažieji dažnai pasilieka pas senelius arba draugus, giminaičius.

Dažniausiai baldai su išskleidžiamais mechanizmais yra masyvūs, tradicinių formų, paprasto dizaino. Taigi jeigu jūsų namuose svečiai su nakvyne yra retas atvejis – neverta aukoti pagrindinio namų kambario interjero. Taip patartų dauguma dizainerių. Tačiau Isku turi alternatyvą, kuri Jus labai nustebins! Tai žinomo Suomijos baldų gamintojo Pohjanmaan “Chic” kolekcija.

Matmenys: P96 x G102 x A88cm (plotis, gylis, aukštis).

“Chic” serija plati. Čia rasite ir kampinę sofą, dvivietę, trivietę sofas, sofos staliuką bei valgomojo kėdes. Kalbant apie pasirikimo galimybes – rinktis galite ne tik modelį, bet ir kojelių tipą bei gobelenus ar odas. Mes net neabejojame, kad jeigu jus prijaučiate skandinaviškam stiliui – “Chic” kolekciją įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio..

* Oda vilkto fotelio kaina nuo 1536 eur.

Papildoma informacija
Gobelenas

Dellux 13 griffin, Diamonds 588, Elegant 03, Elegant 17, Inspira 310, Luna 15 Silver, Luna 35 Graphite, Luxor 01, Luxor 86, Luxor 96, Salla 458, Yedi 862

Kojelės

Medinės kojelės ąžuolo 126/13, Medinės kojelės juodos 126/13

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233