Komoda Kolo 150 x36x75cm

1 915,00 1 149,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Komoda Kolo 150 cm ilgio talpi ir kokybiška komoda idealus pirkinys šiam tikslui. Dizainas spindi skandinavišku stiliumi, kuris tobulai suderintas su modernumu ir jaunatviškumu. Rėmas ir kojos pagaminti iš beržo masyvo, stalčiams naudojama fanera ir plokštė. „Kolo“ serijos išskirtinumas – rankenėlės, kurių iš tiesų ir nėra. Stalčiams atidaryti paliktos ertmės – daili minimalistinė dizaino detalė. Spintelės kojelės tvirtos, šiek tiek pasvirę. Laisva erdvė po spintelės korpusu yra 20 cm aukščio.

Komoda namuose – reikalingas baldas ar ne?

Prieškambario komodos – puikus baldas, kuris labai naudingas ir reikalingas tokiu atveju, jeigu turite labai daug daiktų ir esate pasiruošęs surasti baldą, kur galima juos laikyti. Patogus daiktų sandėliavimas ir sudėjimas taip, kad prireikus būtų galima lengvai rasti, visada didelis iššūkis. Nesinori, kad namai būtų apkrauti įvairiais prietaisais, daiktais, tačiau lyg ir nekyla ranka jų atsikratyti? Todėl namuose būtinos ne tik spintos, kuriose laikomi rūbai, bet ir spintelės bei komodos.

„Kolo“ serija namų interjerui suteikia išskirtinumo. Nesenstančio dizaino baldai dvelkia šiaurietiška estetika ir kruopštumu. Kiekviena dizaino detalė svarbi ir būtina, užtikrina baldo kokybę ir komfortą.

Visi Kolo serijos baldai turi beržines apvalias retro stiliaus kojeles. *Baldo kaina priklauso nuo pasirinktos spalvos.

Matmenys: P150 x G36 x A75cm, (plotis, gylis, aukštis).

Galimos dvi „Kolo“ komodos korpuso spalvos: balta ir natūralaus medžio. Toks baldas ne tik praktiškas, bet ir puiki interjero puošmena.

*Beržo spalvos komodos kaina 1431eur.

Komoda Kolo 150

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233