Komoda Loderup 160cm

2 380,00 1 428,00

Valgomojo stalas Loderup

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Lowest price per month: 2 305,00

Turime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Komoda Loderup – vienas iš Loderup kolekcijos baldų. Šios serijos spalva – dūminio ąžuolo, tamsiai ruda su pilku potoniu.

Komodos medžiagiškumas išskirtinis: dūmio ąžuolo spalva natūroje labai išraiškinga, o natūralus medžio raštas gyvas. Komodos dizainas skandinaviškas ir paprastas, tačiau pažvelgus iš arčiau ar gyvai – atsiskleidžia visas grožis bei kokybė. Komoda Loderup gan elegantiško dizaino, su šiek tiek pasvirusiomis kūgio formos užapvalintomis kojelėmis.

Stalčiai sklandžiai užsidaro švelniu pastūmimu (prisitraukia patys). Viduje komodos lentynėlę galime perkelti į kitą aukštį.

Matmenys: 160x43cm, aukštis 75cm.

Medžiagos: alyvuotas ąžuolo masyvas kojos ir faneruotė kitos dalys.

Loderup kolekcijoje rasite ir daugiau valgomojo baldų bei stalų.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233