Lova Unigold ILO rėminė 160x200cm

1 921,00
1 152,60

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lova Unigold ILO rėminė 160x200cm su galvūgaliu. Naujų namų įrengimas ilgas procesas. Šiandien skirtingų stilių, medžiagų ir modelių pasirinkimas rinkoje labai platus. Ką išsirinkti naujo? Gal kažką panaudoti seno? Kaip suderinti visus baldus, kad kambarys būtų patrauklus ir akiai, ir sielai.. Kartais geriausia išeitis įsigyti paprastą, neutralaus dizaino baldą, kuris bus lengvai pritaikomas prie namų interjero.

Lova Unigold ILO rėminė 160x200cm su galvūgaliu viena iš atnaujintos Unigold kolekcijos lovų – minimalistinio dizaino, bet tvirta ir kokybiška. Jos “NON-FLEX” rėmo viduje dedasi penkių zonų čiužinys su puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų – M ir XL. Spyruoklės vieno sluoksnio, apvilktos poliuretanu. Pagrindinis čiužinys rėme yra dvipusis – galima apversti. Viršutinis čiužinio sluoksnis dengtas taip pat specialiu kokybišku poliuretanu. Rėminė lova Unigold ILO aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš dviejų spalvų: šviesiai ir tamsiai pilkos. Visada rekomenduojame klientams rinktis vieną iš Unigold antčiužinių. Ši visuma garantuoja ypatingą patogumą jūsų kūnui visą naktį. Yra ir daugiau pasirinkimų: kojelės bei atlošas (tik dvigukėms lovoms). Kojelės gali būti medinės arba metalinės, nuo 12-os iki 23-ų centimetrų aukščio.

Žemiau nurodyti standumo parametrai abiejų čiužinio pusių. Viršutinėjė lovos dalyje yra užtrauktukas, kurį atsegus pagrindinį spyruoklinį čiužinį galima apversti.

M – 1.8 / 1.7mm. Minkštesnis čiužinys.
XL – 2.1 / 1.9mm. Kietas čiužinys.

Visi Unigold lovų kolekcijos čiužiniai ir viršutiniai čiužiniai yra patvirtinti Alergijos asociacijos (Allergy, Skin and Asthma Allergy®).

Unigold Onni rėminės lovos yra net keturių pločių. Tai itin patogus ir geras baldas vaikų, jaunuolių, svečių kambariuose. Siauresnes lovas, esant reikalui, lengvai perkelsite į kitą vietą arba sujungsite į vieną, jeigu jus aplankė svečių šeimyna.

Galimi matmenys: du rėmai po 80 x 200cm arba du po 90x200cm. 160cm pločio lova sudaro du 80x200cm rėmai, kuriuos jungia viršutinis čiužinukas bei 160cm pločio lygus Onni galvūgalis. Rėmo aukštis 36cm cm be kojelių.

* Į kainą įskaičiuota

  • dvi 80×200 cm lovos su rėme esančiu ILO čiužiniu;
  • Metalinės kojelės Standart 18 cm;
  • Unigold ILO 7cm storio padidinto elastingumo FRX40 (40kg/m3 tankumo poliuretano) antčiužinis 160x200cm. Antčiužinio užvalkalas 60% poliesteris / 40% medvilė. skalbiamas 60 laispnių temp.
  • Nuotraukoje matoma pagalvė neįskaičiuota.

Nedelskite ir išpildykite bent vieną savo svajonę. Šis baldas tarnaus jums ilgai!

Papildoma informacija
Gobelenas

Šviesiai pilkas, Tamsiai pilkas

Kojelės

Classic juodas metalas 18 cm

Čiužinio tipas

M+M, M+XL, XL+XL

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233