Lova Vaasa viengulė

429,00 257,40

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Pripažinkime, baldų parinkimas naujuose namuose ankščiau ar vėliau vistiek taps mažu arba dideliu galvos skausmu. Ką išsirinkti naujo? Gal kažką panaudoti seno? Kaip suderinti visus baldus, kad kambarys būtų patrauklus ir akiai, ir sielai.. Kartais geriausia išeitis įsigyti paprastą, neutralaus dizaino baldą, kuris bus lengvai pritaikomas prie namų interjero. Lova Vaasa yra vienas iš baldų tokioje situacijoje. Paprasta, bet kokybiška. Rėmo išskirtinumas – tvirtas, bet lengvas! Tai labai tinkamas baldas vaikų, svečių kambariuose, kadangi esant reikalui, nesunkiai ją perkelsite.

Pagridinė lovos dalis tiesiog įtvirtinta rėme.  “Vaasa” lovos čiužinys pasižymi puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti dviejų skirtingų standumo tipų. Vaikams galbūt labiau tinkami tvirtesni čiužiniai. Be abejo, reikia atsižvelgi į individualius poreikius.

Pasirinkti galite ir kojelių tipą bei spalvą: ąžuolines arba metalines. Atlošo modelį: taip pat: paprastą be detalių, dekoruotą sagutėmis arba vizualiai dviejų dalių, atskirtą dekoratyvine linija. Lova Vaasa aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį taip pat galite rinktis iš įvairių spalvų. Galutinė lovos kaina priklausys nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Galimi matmenys: 80×200, 90×200,120×200, 140×200, 160×200 cm. Aukštis 34cm (be kojelių).

Jeigu jums reikia platesnės lovos – jungti galite dvi siaursnes “Vaasa” lovas.

*Į kainą neįskaičiuotas antčiužinis ir kojos. Kaina nurodyta mažiausio matemens.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233