Elektra valdoma lova Vaasa

2 575,00 1 545,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Galimybė pasirinkti elektra valdomos lovos modelį labai svarbi klientams, vertinantiems komfortą ir funkcionalumą. Dėl praktiškumo tokių lovų Vaasa populiarumas ženkliai padidėjo paskutiniu metu. Kokybiško valdymo pulto ir mechanizmo dėka jūs galite pasirinkti reikiamu momentų jums patogiausią lovos padėtį ir ją užfiksuoti. Tarkim skaitymo ar sėdėjimo poza. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie yra priversti lovoje praleisti daugiau laiko, atlikti joje tam tikrus darbus. Elektra valdoma lova

Ar žinote, kad miegas mūsų gyvenime užima apie 25 viso gyvenimo metus? Miegas yra kasdienis žmogaus poreikis. Jo kokybė įtakoja mūsų nuotaiką, sveikatą, kitus kasdienius poreikius. Miego kokybė ir galvos skausmas labai svarbūs ir tiesiogiai susiję veiksniai. Mums visiems reikia gero miego, o tam reikalinga kokybiška lova.

Elektra valdoma lova Vaasa minimalistinio, modernaus stiliaus. Isku elektra valdoma lova Vaasa suomiško dizaino lova, kas užtikrina išskirtinę jos kokybę. Ergonomiškas Vaasa lovos čiužinys pasižymi puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti dviejų skirtingų standumo tipų. Lova aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš keturių spalvų. Lovą Vaasa galite pasirinkti iš trijų standartinių dydžių.

Pasirinkti galite ir kojelių tipą bei spalvą: medines arba metalines. Atlošo modelį: taip pat: paprastą be detalių, dekoruotą sagutėmis arba vizualiai dviejų dalių, atskirtą dekoratyvine linija. Galutinė lovos kaina priklausys nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.

Į šios lovos kainą įskaičiuota: medinės kojelės H20cm wenge, elektra valdomi pagrindai su čiužiniais 80/200x2vnt, poliuretano antčiužiniai Profiled 80/200-2vnt, galvūgalis DESIGN 160.

Galimi matmenys: 90×200, 80×200, 120×200 cm. Aukštis 35 cm (be kojelių).

Jeigu jums reikia platesnės lovos – jungti galite dvi 80 arba 90cm pločio Vaasa lovas. 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233