Kampinė sofa, modulinė "Inkoo" 264x270cm

3534-000-00007

Kampinė sofa, modulinė "Inkoo" 264x270cm

3534-000-00007
Kaina pradedant nuo
3 541,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Siūlome pažvelgi į labai praktišką modulinių baldų serijos "Inkoo" kampinę sofą. Stebėtinai universali, suteikianti be galo daug komforto ir neapsakomai stilinga!

Sofa būtinas ir pagrindinis baldas įvairios paskirties patalpose. Šiuolaikinių privačių namų architektūroje dažnai sutinkame erdvias svetaines. Dažniausiai virtuvė, valgomasis ir poilsio erdvės yra sujungtos į vieną. Maži, kompaktiški baldai tokiuose namuose tarsi išnyksta. Todėl pasirikimas turi būti teisingas ir labai gerai apgalvotas. Čia į pagalbą Isku siūlo modulinius baldus. Taigi, kaip optimaliai ir stilingai užpildyti itin didelės svetainės erdvę?

„Inkoo“ modulinės technologijos dėka galite susikurti savo individualų minkštųjų baldų komplektą, kuris idealiai užpildys jūsų erdvę ir atitiks visus poreikius. Didelė kampinė „Inkoo“ sofa idealiai užpildys bendrąją erdvę. Ji puikiai tiks tiek namuose kasdieniams poreikiams, tiek svečiams priimti. Modernaus ir skandinaviško stilių derinio dėka, tai tobulas baldas ir biuro patalpoms. Sofos forma gan paprasta, aptaki ir elegantiška. Taigi puikiai žiūrisi ir neapsunkina erdvės. Mėgstantys daugiau detalių, sofą papuošti gali skirtingų spalvų pagalvėlėmis.

"Inkoo" baldų išskirtinumas - atlošo ir sėdimosios dalių užvalkalai yra nuimami. Tai labai praktiška ir naudinga tiek norint išvalyti baldą, tiek nusprendus atnaujinti apmušalus. Juk tai labiausiai nusidėvinčios dalys. Metalinės sofos kojelės suteikia dar daugiau modernumo ir lengvumo, tačiau pasirinkti galite ir medines kojeles. Gamintojas siūlo platų gobelenų ir odų pasirinkimą. Spalvų ir apmušalų rūšies pasirinkimas labai įtakoja galutinį rezultatą. Pasirinkti galite ir baldo užpildų tipą – standesnį ar labiau „pūstą“.

Matmenys: P264x270cm, G90xA84cm arba P291x270cm, G90xA84cm, (plotis, gylis, aukštis).

Modulinė "Inkoo" sistema siūlo daugybę šios serijos sofos išdėstymo variantų. Įvertinkite savo svetainės ar biuro patalpos dydį ir išsirinkite sau tinkamiausią modulinės sofos "Inkoo" dydį.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje