Stalo šviestuvas "Torch"

34834-254

Stalo šviestuvas "Torch"

34834-254
Kaina pradedant nuo
482,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

"Torch" stalinis šviestuvas - tikras atradimas "Art deco" fanams!

Stalinis šviestuvas „Torch“ tobulas pasirinkimas „Artdeco“ mėgėjams! Mados ir meno srovės susijungia geometrinių formų ir subtilių dizaino detalių dėka. Isku savo interjero detalių pasiūla skatina namų dekorui rinktis unikalius, netradicinių formų aksesuarus. Dažnai pakanka ir vieno kokybiško, idealiai interjere derančio elemento ir jūsų namai įgaus visiškai naują veidą!

Šis žavingas „Torch“ stalinis šviestuvas jau pats savaime tarsi meno kūrinys. Jo dizaine suderintos net trys skirtingos figūros: kvadratas, kūgis ir apskritimas, kurie laiko klasikinės cilindro formos juodą gaubtą. Juodos ir blizgaus chromo spalvų derinys – idealus tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui.

Matmenys: aukštis 83cm, gaubto skersmuo 40cm.

Staliniai šviestuvai yra puiki pagalbinė priemonė tam tikrai zonai apšviesti. Originalaus dizaino pastatomi šviestuvai puikiai tiks stilingam interjerui. Skirtingos formos, spalvų ir konstrukcijų sprendimai realizuos tiek klasikinio, tiek modernaus būsto sprendimus.

Šviestuvo „Torch“ aukštis ir dizainas tinkamas tiek miegamojo kambariui, tiek svetainei. Galite būti ramūs – jis neliks nepastebėtas, net ir būdamas kambario giliausiame kampe! Sukurkite stilių savo namuose žavingo „Torch“ šviestuvo dėka.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje