Lubų šviestuvas “Royal Oval”

3 639,00 2 183,40

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Karališkas, tviskančiais kristalais nusėtas, pakabinamas sietynas „Royal Oval“ – Jūsų svetainės pasididžiavimas!

Išskirtinį dėmesį skirkite pagrindiniam palubėje kabančiam šviestuvui. Jis gali būti dekoratyvus ir privalo derėti su sienų spalva, nes būtent nuo jos gali priklausyti apšvietimo svetainėje atspalvis. Sietynas „Royal Oval“ – vienas iš pasirinkimų.

Svetainė – universalus kambarys, kuriame žiūrime televizorių, skaitome, valgome, rengiame vakarėlius, tad skirtingose zonose reikalingas skirtingas apšvietimas. Poilsio erdvėje pravers dekoratyvus apšvietimas, kuris išryškintų knygų kolekciją, stiklo dirbinius, paveikslus, augalus, ornamentus ar kurią nors mėgstamą detalę.

„Royal Oval“ sietynas itin įspūdingas ir prabangus, gausiai kristalais dekoruotas. Jo laido ilgis siekia net keturis metrus, o pačio šviestuvo skersmuo net devyniasdešimt penki centimetrai. Toks šviestuvas su pasididžiavimu kabės erdvioje svetainėje ar valgomojo patalpoje. Jo korpusas – cilindro, puoštos kristalais, formos, kurią gaubia  chromuoto metalo apskritas dekoratyvinis gaubtas. Pastarasis tarsi sijonėlis, neapsunkinantis dizaino, bet suteikiantis daugaiu aptakios formos. „Royal Oval“ sietynas idealus aukštoms luboms, prabangiam, klasikiniam ir ne tik, interjerams.

Matmenys: gaubto aukštis 45cm, skersmuo 94cm. Laido ilgis 4m.

„Royal Oval“ šviestuvo pasirinkimas gali tapti puikiu pasirinkimu siekiant į namus įnešti šiek tiek klasikos ir prabangos dvelksmo.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233