Natūralaus pluošto / rankų darbo kilimas / Kashmir Silk /

7 225,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Kilimas – vienas jaukiausių namų interjero elementų. Tai universali interjero detalė: jie gali tapti esminiu kambario akcentu, sukuriančiu jaukią atmosferą, išryškinančiu arba jungiančiu interjero spalvas.

Nėra nieko geriau, kaip mėgautis prabangiu kilimu, kuris yra vienetinis ir meistriškas rankų darbo kūrinys. Rankų darbo kilimai gaminami švariau ir kokybiškai, priešingai nei masinės gamybos. Galite neabejoti, kad toks kilimas skleidžia gerą energiją, atsakingai pagamintas iš pačių geriausių medžiagų. Natūralaus pluošto rankų darbo kilimai tarnaus jums ilgai, o iš daugybės „Isku“ siūlomų dizainų ir raštų išsirinksite jūsų interjerui ir skoniui tinkamiausią.              

Šis kilimas tiems, kurie mėgsta tradicinius rytietiškus raštus. Kurdami interjerus, ieškokite ypatingų kilimų – nenuobodžių, autentiškų ir natūralių. Kreminių spalvų kilimas gausus gėlių raštų, centre turi puošnų medalioną, o kraštuose įrėmintas palmių ornamentuose. Šis išskirtinis „Kashmir and silk“ kilimas didingai puikuosis švelnių tonų kambaryje. Tokie prabangūs kilimai gaminami remiantis senovės Srinagaro, Kašmyro vasaros sostinės, tradicijomis. Jie atspindi tą neapsakomą regiono gamtos grožį ir dėl to vertinami tarsi brangakmeniai.

Matmenys: 172x248cm.

Švedų gamintojo „Oriental“ prabangūs, šilko ir kašmyro rytietiški kilimai atkeliavo iš Irano, Afganistano, Indijos, Pakistano, Turkestano ir Kaukazo. Šiems kilimams būdingi centrinės azijos tradiciniai, labai smulkūs raštai iš daugybės smuklių ornamentų.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233