Kilimas Saruki

4 199,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas
“Saruki” kilimų dizainas – ilgą laiką buvp vienas populiariausių Europoje. Tradiciškai šio dizaino kilimai austi Indijoje, yra įrėminti palmių motyvais dekoruotame krašte, centre puikuojais dailūs medalionai gausiais gėlių raštais.
“Saruki” yra priskiriami prie rytietiškų kilimų “Orient” stiliaus, dažniausiai tamsių, sodrių atspalvių. Tai senoviniai kilimai menantys šimtmečių tradicijas. Rankų darbo kūinys austas iš vilnos pluošto, 8-12 milimetrų storio. Audimo technika tvirta ir tanki. Profesionalai įsitikinę, kad patys sau turėtume atsakyti į klausimą – ar kilimas turėtų tapti pagrindiniu Jūsų svetainės akcentu ar ne? Šis atsakymas daug nulemia: jei kilimo vaidmuo nėra išskirtinis, jis galėtų būti santūriai nuosaikaus dizaino, kad neužgožtų kitų elementų – baldų, vaizdo pro langą ar net meno kūrinių..
Matmenys: 199 x 292cm.
Kilmės šalis: Indija. Sudėtis: 100% vilna.
“Saruki” rytieško stiliaus kilimas labiausiai derėtų klasikiniame interjere. Kilimo atspalviai nuotraukoje ir realybėje gali skirtis. Tad kviečiame atvykti į mūsų baldų saloną ir susipažinti su gausiu įvairiausių dizainų kilimais iš viso pasaulio. Kilimų valymą patikėkite tik profesionalams, ypač kai tai yra brangus rankų darbo kūrinys, puošiantis jūsų namus. Įsigiję kilimą būkite tikri, kad susipažinote su jo kasdienine priežiūra.
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233