Kilimas Harem Grey

1 369,00 821,40

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Kalbant apie kilimų pluoštus, reiktų paminėti keletą esminių momentų. Pagrindiniai natūralūs pluoštai yra vilna, šilkas, viskozė, linas, medvilnė. Daug informacijos galite rasti apie vilnos, šilko bei medvilnės pluoštus. Tačiau viskozė ne visada ir ne visiems aiškiai suprantama.

Šio pluošto kilmė yra iš gamtos ir žaliava dažniausiai yra – augalas ar mediena. Jeigu manote, kad viskozės pluošto kilimas bus per grubus ir nemalonus – klystate. Šiuolaikinių technologijų ir sukauptos patirties dėka, šis natūralus pluoštas taip išdirbtas, kad kirpto viskozės pluošto kilimas bus geriausia ir jaukiausia vieta Jūsų namuose!

Kilimas „Harem Grey“ – puikus bambuko viskozės bei medvilnės pluošto derinys. Tai ramių spalvų, tradicinio rombų rašto kilimas, kurį priderinsite ne vieno stiliaus interjere. Šiame rašte naudojami dviejų spalvų siūlai: baltos ir pilkos. „Harem Grey“ vyrauja pilkas atspalvis, o kilimo „Harem White“ rašte – baltas.

Galimi matmenys: 140 x 200cm, 170 x 240cm, 200 x 300cm.
Sudėtis: 50% bambukas-viskozė, 50% medvilnė.
*Kaina nurodyta 170 x 240 cm dydžio kilimo.

Visus natūralaus pluošto kilimus reikia kruopščiai prižiūrėti: neleiskite dėmėms įsisenėti, valykite jas drėgna šluoste. Jei kilimas sušlapo – leiskite jam išdžiūti ant lygaus paviršiaus. Vilnos pluošto kilimai jautrūs ryškiai šviesai bei tiesioginiams saulės spinduliams. Tokių kilimų valymui nerekomenduojame naudoti cheminių valiklių, ypač turinčių aktyviojo deguonies, chloro.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233