Pastatomas šviestuvas „London“

335,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Modernus pastatomas šviestuvas “London” – idealus pasirinkimas minimalizmo mėgėjams!

Minimalizmas, galima sakyti ne stilius ar mada, o tiesiog gyvenimo būdas. Rinktis minimalistinius baldus ir interjero detales – nereiškia save apriboti ar kažko atsisakyti. Pastatomas toršeras “London” sukurtas stilingiems, besimėgaujantiems gyvenimu žmonėms. Mažiau nereikšmingų detalių – daugiau naudos ir funkcionalumo!

Šis pastatomas šviestuvas “London” patogus naudoti, juo lengvai nukreipsite šviesą ten, kur jos labiausiai reikia. Šviestuvo rėmas ir gaubtas metalinis, chromuotas. Montuojama 60 W lemputė yra pakankamas šviesos šaltinis skaitymui patogiame krėsle. Įdėjus silpnesnę, 40W lemputę – jis skleis jaukią šviesą jūsų miegamajame. Tiesa šis blizgus, chromuotas šviestuvo variantas, labiau įspūdingas ir itin tinka moderniame interjere. O mėgstantiems paprastumą ir grynumą – rinktis siūlome matinį juodą arba baltą šviestuvus.

“Isku” rasite to paties dizaino ir stiliaus stalo šviestuvą “London”. Kodėl gi nesuderinus jų abiejų? Kelių šaltinių šviesa išgausite geresnį rezultatą. O vienos kolekcijos aksesuarai puikiai žiūrėsis vienoje erdvėje!

Matmenys: aukštis 146–190cm. 

Šviestuvai “London” padės sukurti minimalistinę stilingą ir modernią aplinką jūsų namuose.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233