Sofa Babe 2-vietė, modulinė

4 235,00
2 541,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Ši minimalistinė sofa Babe 2-vietė, kartu su foteliu dailiai žiūrėsis nedidelėje svetainėje. O greta stovintis stiklinis Isku „Air“ staliukas tobulai išpildys Jūsų svetainės interjerą. 

„Babe“ serija labai minimalistinio dizaino, tačiau universalaus. Puikiai tiktų ir biure. Net kojelių sofos nesimato. Jokių nereikalingų detalių. Sofų forma aptaki ir užapvalinta. Sukuria tvirtumo ir šiek tiek išpūsto baldo įspūdį. Atlošas nėra aukštas, porankiai platūs, taip pat užapvalinti. Sėdėsite šiame balde tvirtai, patogiai ir užtikrintai. Gobelenus galite rinktis iš plačios spalvų gamos. Didingai ir romantiškai sofa Babe 2-vietė  žiūrisi vilkta baltu gobelenu.

Puikiai erdvę taupančios yra modulinės sistemos. Isku pristato naują modulinių minkštųjų baldų seriją – „Babe“. Šioje kolekcijoje rasite iš atskirų suformuotas skirtingų dydžių sofas. Taigi nedidelei svetainei idealiai tinka „Babe“ dvivietė sofa. O viena jos sėdimoji dalis – puikiai atstos fotelį. Moduliniai baldai labai praktiški ir naudingi didelėse erdvėse. Kadangi standartinės sofos čia gali būti per mažos, arba jų forma tiesiog netiks didelei erdvei.

Kada rinktis dvivietę sofą?

Kaip išdėstysime baldus erdvėje, priklauso nuo jos dydžio, langų bei durų vietos. Tačiau visada daugiau klausimų kyla projektuojant mažas erdves. Turint nedidelę svetainę, reikia labai gerai apgalvoti, kokius minkštuosius baldus jai pasirinkti. Ne mažiau svarbu yra svetainėje suderinti ir funkcionalumą, kartu su grožiu, parinkti stilingus ir kokybiškus baldus.

Matmenys: 144 x 99 x 77  cm (plotis, gylis, aukštis).

*Kaina nurodyta gobelenu vilktos sofos.

 

 

 

 

Papildoma informacija
Gobelenas

Bellagio 245, Bellagio 503, Bellagio 68

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233