Sofa Lazy

2 245,00 1 347,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Sofa Lazy skirta ieškantiems baldo su ypatingai gilia sėdimąja dalimi, mėgstantiems išsitiesti ir padrįbsoti, ilgai žiūrėti televizorių ar tiesiog ilsėtis su mėgstamais skaitiniais. Pavadinimas iš esmės atspindi sofos dizainą. Gražiai sofa Lazy žiūrisi su įvairiausiais gobelenais, bet labiausiai jai tinka “Wave”, “Juke” ir “Adora” aksominiai, švelnūs audiniai. Šioje serijoje yra ir pufas kojoms. Sofa turi tik du dydžių varaintus: dvivietę ir trivietę. Abiems skirtas tam tikro dydžio pufas. Sofos užpildas itin komfortabilus, specialaus baldinio porolono ir plunksnų viršutiniu sluoksniu užtikrina maksimaliai gerą pojūtį sėdint. Kojelės dviejų tipų: medinės arba metalinės chromo saplavos. Galimi šeši medinių kojelių spalviniai variantai. Tačiau abejais atvejais jos mažai matomos.

*Mažos dekoratyvinės pagalvės užsakomos papildomai.

Daugiau panašaus “lounge” poilsio sofų modelių bei stilių: Infinity, Blend, Luna, Discovery, Gustavo, Robust.

Spalvos: plati geobelenų spalvų ir tekstūrų paletė. Odos pasirinkimo šiam modeliui nėra.

Matmenys: P324 x G120 x A75/44cm, sėdėjimo aukštis 44cm. Pufas P126 x G88 x A44cm.

Viso galimi du sofos Laguna dydžių variantai: dvivietė 284x120cm ir nuotraukoje esanti trivietė. Sofoms skirti skirtingų dydžių pufai: 106x88x44cm ir 126x88x44. Kainų klauskite siųsdami užklausą.

Kaip tiesingai išsirinkti sofą rekomenduojame skaitykite čia>>.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233