Valgomojo stalas „Sara“, ąžuolinis

1 559,00 935,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Pagal užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Valgomojo stalas namuose – vienas svarbiausių interjero baldų. Maisto ruošimo ir valgymo kartu tradicija labai stipri daugelyje šeimų. Kada, jei ne pusryčių ar vakarienės metu, mes visi kartu galime aptarti dienos planus, įvykius ar diskutuodami priimti bendrus sprendimus? Tai baldas, prie kurio renkasi visa šeima. Valgomojo stalas “Sara” tam puikiai tinkantis.

“Sara” valgomojo stalas pagamintas iš ąžuolo masyvo, todėl itin tvirtas ir kokybiškas. Kojos tiesios, kvadratinės. Prie 180cm ilgio stalo drąsiai tilps 6-8 žmonės. Natūralaus medžio baldų išskirtinumas ir privalumas – su metais jie nesidėvi, o tik gražėja. Natūraliame medyje atsiradusios žymės susilieja bendrame fone ir nėra akį rėžiantys įbrėžimai, o tik byloja apie tam tikrą įvykį, kurį galbūt miela ir smagu visiems prisiminti. Tai praktiškas ir ilgaamžis baldas, kurį perduosite ir kitoms kartoms.

Ąžuolas stiprybės, ilgaamžiškumo ir didingumo simbolis. Tai atspindi ir prie jo susirinkusią šeimą ar draugų kompaniją. Stalas tvirtas, kaip tvirta šeima ir joje gyvuojančios tradicijos. Stalas “Sara” klasikinis, skandinaviško stiliaus, akį traukiantis baldas, kuris puikiai žiūrėsis kartu su jam sukurtomis kėdėmis.

Matmenys: P95x180, A75 cm, (plotis, aukštis). Papildomai stiklas ant stalviršio 207 Eur.

Lai jauki svetainė bus jūsų namuose traukos vieta, o gražus ir talpus stalas džiugins jūsų šeimą kievieną dieną ne vienerius metus! 

 

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233