Stalo šviestuvas “Bochic””

185,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Prabanga švytintis stalo šviestuvas “Bochic” – sužavės kiekvieną!

Laisva, neapibrėžtų formų. Gniaužianti kvapą. Ryški, elegantiška ir to verta. Kūrybinga ir unikali. Taip tai – lempa. Bet tuo pačiu ir daug daugiau, nei tiesiog stalinė lempa. „Bochic“ stalo šviestuvas pavergia žvilgsnį ir suteikia asketišką malonumą!

Interjero tendencijose, „art deco“ triumfuoja ryškiomis geometrinėmis figūromis ir unikaliomis detalėmis. Be to, šis šiuolaikiškas šviestuvas yra ypač pastebimas, dėka neeilinio derinio: keramikos apskritimas, pritvirtintas ant medinės stačiakampio plokštelės, o metalinis strypelis laiko visą šviestuvo konstrukciją ir medžiaginį gaubtą. Tobulas šio šviestuvo ne tik formų, medžiagų, bet ir spalvų derinys. „Bochic“ – prabanga dvelkiantis šviestuvas, savo aukščiu idealus sofos ar naktiniam staliukui.

ISKU skiria daug dėmesio interjero aksesuarams. Mes norime paskatinti Lietuvius dekoruoti savo namus išskirtiniais ir ypatingais akcentais. Kartais užtenka ir vieno ar dviejų dizaino aksesuarų, kad kambarys įgautų visiškai naują veidą ar tiesiog jam suteiktumėte šviežumo.

Matmenys: aukštis 58cm.

Stalo šviestuvas „Bochic“ – dovana ir jums, ir jūsų namams!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233