Stalo šviestuvas Chanela

139,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Stalo šviestuvas Chanela yra modernios klasikos stiliaus. Neaukštas šviestuvas tinkamas lovos staliukui, svetainėje tiek ant komodos, tiek ant sofos staliuko. Galima įsigyti ir šešiasdešimt vieno centimetro šviestuvą. Stalo šviestuvas Chanela turi stovą, kuris pagamintas iš asimetriškų keramikinių detalių. Parinkti atspalviai ramūs, o formos visuma sukuria pozityvią energiją kambaryje.

Stalo šviestuvas – būtina interjero detalė įvairios paskirties patalpoms: svetainei, miegamajam, vaikų ar darbo kambariui, koridoriuj ar ofisui. 

Stalo šviestuvai yra svarbus interjero elementas visoms gyvenamosioms erdvėms. Ar tai būtų svetainė, miegamasis, vaikų, darbo kambarys, koridorius ar ofisas – visais atvejais būkite tikri, kad skyrėte pakankamai dėmesio bei lėšų apšvietimo pasirinkimui. Teisingai parinkta šviesa patalpoje suteiks net jėgų bei gerą nuotaiką. Šviestuvas, kruopščiai parinktas pagal namų stilių, sukurs puikią atmosferą ir suteiks namams individualumo.

Kartais, norimai nuotaikai sukurti, pakanka tik reikiamos šviesos. Jaukioje ir švelnioje šviesoje mūsų mintys nurimsta, galime lengviau atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Kuriant namų interjerą visada verta prisiminti estetiką. „Chanela“ keramikinė stalo lempa yra kūrybingas ir unikalus akcentas, kuris išskirtinai papuoš kiekvieną kambarį!

Matmenys: aukštis 42cm. Galima įsigyti ir 61cm aukščio didesnį šviestuvą.

Spalvos: galimos įvairios spalvos. Teirautis užklausimu.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233