Stalo šviestuvas Mikro Lounge

185,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Apšvietimo tendencijos, visada atspindi bendrąsias mados tendencijas interjere ir baldų pasaulyje.

Šviestuvų tendencijos atspindi bendrąsias interjero tendencijas. Apšvietimo sprendimai ir šviestuvų dizainai kartu su kitais interjero elementais, iš esmės įtakoja namų stiliaus pokyčius. Visų interjero detalių funkcionalumas, teikiamas komfortas ir net stilius, koja kojon žengiantis su estetika, vis labiau ir labiau vertinami.

Stalinis šviestuvas „Mikro Lounge“ idealus norint apšviesti tam tikrą stalo plotą, ypač patogus naudoti dirbant arba ant lovos staliuko, kaip apšvietimas skaitymui. „Mikro Lounge“ šviestuvo dizainas modernus ir šaltas: blizgus chromuotas metalas pagrindinė medžiaga. Šviestuvas netradicinis ir nenuobodus – metalinis, tarsi palinkusi meškerė stovas, laiko apvalų kupolo formos gaubtą. Prabangos ir išskirtinumo suteikia balto marmuro apvalus šviestuvo pagrindas.

Matmenys: aukštis 54cm.

Tai puikus modernaus interjero aksesuaro pavyzdys. „Mikro Lounge“ – madingas šviestuvas, kuris išskirtinio dizaino dėka labai tiktų modernaus stiliaus namuose, kur interjere daugiau vyrauja minimalizmas ir paprastumas.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233