Stalo šviestuvas Neve

109,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Neabejokite, ar verta investuoti į apšvietimo sprendimus. Stalo šviestuvas Neve modernaus dizaino, geras „Artdeco“ pavyzdys: dviejų geometrinių figūrų kombinacija bei tinkamai parinkti spalvų tonai sukuria įspūdingą visumą. Šį rusvų atspalvių šviestuvą subtiliai papildo ir puošia aukso spalvos stovelis, minimaliai matomas tarp apskrito pagrindo ir cilindro formos gaubto.

Nuotaiką sukuriantis apšvietimas reikalingas nepaisant metų laiko. Ar žiema, ar vasara – stilingas šviestuvas visada bus žavus interjero akcentas, papildantis kambario visumą. Nedideli šviestuvai puikiai papildo pagrindinius apšvietimo sprendimus, yra praktiški ir funkcionalūs. Jiems lengvai rasite vietos ant naktinio staliuko, komodos, konsolės ar lentynos. Be viso ko nepamirškime ir estetinio grožio – „Neve“ stalo šviestuvas jį tikrai atskleidžia.

„Neve“ šviestuvo dizainas modernus, geras „Artdeco“ pavyzdys: dviejų geometrinių figūrų kombinacija bei tinkamai parinkti spalvų tonai sukuria įspūdingą visumą. Šį rusvų atspalvių šviestuvą subtiliai papildo ir puošia aukso spalvos stovelis, minimaliai matomas tarp apskrito pagrindo ir cilindro formos gaubto.

Matmenys: aukštis 52cm.

Verta investuoti į kokybiškus apšvietimo sprendimus – jaukioje šviesoje namuose lengviau atsipalaiduojame, ilsimės ir ramiai galime užsiimti savo įprastomis veiklomis. Su „Neve“ šviestuvu tai dar paprasčiau!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected].lt, tel. 8 652 62233