Stalas Odense 150x90cm

699,001 099,00
419,40659,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Valgomojo stalas Odense 150cm. Valgomojo stalai namuose naudojami ne tik šeimyniniais tikslais. Susibūrimai su draugais, vėlyvi savaitgalio pusryčiai su kaimynais – taip pat žavingos ir linksmos gyvenimo akimirkos. Teisingai parinktas stalas puikiai pasitarnaus kiekvienos vakarienės metu. Juk čia tilpti turi bent aštuoni žmonės, daug indų ir vaišių! Retro stiliaus  valgomojo stalas Odense neeilinis meistriškumo ir grožio pavyzdys. Gerai apgalvotų sprendimų dėka jis idealaus dydžio: ilgas ir ne per platus, kad kalbėtis ir bendrauti būtų jauku ir patogu. Čia drąsiai tilps aštuoni ar net dešimt žmonių.

Pažvelkime į šį neeilinio dizaino kūrinį iš arčiau. Pagrindinis valgomojo stalo Odense akcentas jo kojų ir stalviršio sujungimas. Tvirtos apvalios medžio masyvo kojos, jungiasi su mediniu stalo rėmu. O pats stalviršis, dailiai siaurėjantis apatinėje plokštumoje, tvirtinasi ant stalo rėmo. Taigi pati stalo kojelė stalviršio neliečia. Tai labai gražus ir elegantiškas dizaino akcentas. Stalviršiui naudojama kokybiška MDF plokštė su ąžuolo faneruotė.

Valgomojo stalas, tai vieta, kur susirenka visa šeima. Dienos plano aptarimas pusryčių metu arba savaitgaliniai pietūs – nepamatuojamos vertės. Tai vieta, kur mūsų vaikai mokinasi valgyti, gražiai elgtis ir bendrauti valgymo metu. Todėl valgomojo stalas turi būti pakankamai didelis ir kokybiškas, kad jūsų šeimai tarnautų daug metų.

Matmenys: P90x150cm, A74cm. (plotis x ilgis, aukštis).

Medžiagos: kojos ir rėmas ąžuolo masyvas, Stalviršis MDF su faneruote arba laminatu, priklausomai nuo spalvos pasirinkimo.

Šios serijos stalams siūlomas platus spalvų pasirinkimas ir derinimas. Net penkias kojų ir stalviršio spalvas galite derinti tarpusavyje pagal savo skonį ir namų interjerą.

Valgomojo stalas “Odense” – idealus pasirinkimas, pritaikomas kiekvieno skoniui. Galutinė stalo kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo ir poreikių.

 

 

Papildoma informacija
Kojelės

Baltai dažytas beržas, Beicuotas balintas ąžuolas, Dūminis beicuotas ąžuolas, Juodai beicuotas ąžuolas, Juodai dažytas beržas, Lakuotas ąžuolas

Stalviršis

Balinto ąžuolo faneruotė, Baltai dažytas MDF, Baltas mdf laminatas, Dūminio ąžuolo faneruotė, Juodai dažytas beržas, Juodas mdf laminatas, Juodo ąžuolo faneruotė, Lakuoto ąžuolo faneruotė

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233