Baro kėdė Vilja 65cm

239,00 143,40

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

Lowest price per month: 239,00

Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Baro kėdė Vilja – 65cm aukščio kėdė, kuri gali būti trijų spalvų: juoda, balinto ąžuolo ir natūralaus ąžuolo. Kėdės kojos iš ąžuolo masyvo, o sėdimoji dalis MDF plokštės su 2,9cm medžio faneruote. Labai simpatiškas ir skandinaviškas kėdės dizainas įgalina šį baldą naudoti visoms paskirtims ir skirtinguose interjeruose. Kėdė sukurta dizainerių iš Suomijos Ilari Jääskeläinen ir Panu Kiukkonen. Kėdės dizainas pažvelgus iš arčiau – ne toks jau ir paprastas. Išbaigta ir apgalvota kiekviena detalė: glotniai užapvalinti sėdimosios dalies kraštai, viduryje palikta tuščia apskrita erdvė, kad būtų patogu kėdę kilnoti. Baro kėdės Vilja kojų konstrukcija tvirta: keturi apvalūs medžio brūseliai apačioje sutvirtinti papildomais skersiniais, sudaro kvadratą, kurio matmenys 33x33cm.

Baro kėdė Vilja viena iš Vilja serijoje esančių kėdžių: baro, taburetė ir žema pagalbinė kėdutė. Visų jų sėdimosios dalies matmenys yra vienodi, pagrindo (kojų) dydis taip pat. Skiriasi tik aukštis: 26 / 42 / 65cm.

Matmenys: Skersmuo 31cm. Aukštis 65cm.

Naudoti šias kėdes rekomenduojame tiek prie baro, virtuvėje, tiek prie reguliuojamo aukščio darbo stalo, norit pakeisti sėdėjimo padėtį. Kita vertus, tai puikus ir praktiškas aksesuaras, kurio dėka darbo vietai namuose suteiksite jaukumo ir įvairumo. Tai gali būti ir puiki vieta gėlėms skirtingame aukštyje sudėti.

Iliustracijose pateikiame keletą pavyzdžių. Pasitelkite savo vaizduotę ir papildykite namų interjera šiuo naudingu ir praktišku baldu.

 

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233