Fotelis Babe su porankiais

2 805,00
1 683,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Fotelis Babe – tikriems praktiškumo ir minimalizmo gerbėjams! Greta jo pastatę viena iš Isku toršerų bei žurnalinį staliuką, sukursite jaukų skaitymo ir ramybės kampelį. Fotelis Babe modulinės sistemos dalis. Ši baldų serija pavyzdys, kaip puiki kokybė bei funkcionalumas dera su išskirtiniu dizainu.

„Babe“ serija labai minimalistinio dizaino, tačiau universalaus. Puikiai tiktų daugelyje namų interjerų, net biure. Sofos dizaine jokių nereikalingų detalių. Net kojelių sofos nesimato.. „Babe“ baldų forma aptaki ir užapvalinta. Sukuria tvirtumo ir šiek tiek išpūsto baldo įspūdį. Atlošas nėra aukštas, porankiai platūs, taip pat užapvalinti. Sėdėsite šiame balde tvirtai, patogiai ir užtikrintai. Gobelenus galite rinktis iš plačios spalvų gamos.

Tai modulinės sistemos baldai. Šioje kolekcijoje rasite iš atskirų dalių (sėdimosios, kairinio ir dešininio šonų, kampinės) suformuotas skirtingų dydžių sofas. Priklausomai nuo svetainės erdvumo, rinktis galite dvivietes, trivietes, keturvietes ar kampu sustatytas sofas. Viena sėdimoji „Babe“ dalis puikiai atstos fotelį. Prie vienos vietos dalies galite montuoti kairį arba dešinį šoną (porankį). Tačiau gražiausiai šis baldas žiūrisi be šonų, nes jie gan platūs ir užgožia sėdimąją dalį. Labai praktiška ir patogu greta statyti dvi vienvietes dalis – tai jos bus tarsi kompaktiška dvivietė sofa, o persigalvojus jas vėl galite atskirti. Moduliniai baldai labai praktiški ir naudingi tiek didelėse, tiek mažose erdvėse. Modulinės sistema suteikia labai daug laisvės, norit išdėstyti baldus individualioje erdvėje.

Matmenys: P144 x G99 x A43  cm (plotis, gylis, aukštis).

Papildoma informacija
Gobelenas

Bellagio 245, Bellagio 503, Bellagio 68

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233