Kilimas Patchwork Antique

1 379,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Dizaineriai kilimus naudoja ir kaip interjero dekoro atspirties tašką naujai užgimusiai idėjai plėtoti, ir kaip paskutinį trūkstamą potėpį.

Tai atveria daugybę galimybių. Kilimas kambariui gali suteikti išskirtinį vaizdą ir jausmą. Patys sau atsakykite į klausimą – ar kilimas turėtų tapti pagrindiniu Jūsų svetainės akcentu, ar jis galėtų būti verčiau nuosaikaus dizaino, kad neužgoštų kitų interjero elementų?

Šis “Patchwork Antique” skaitinių kilimas yra rankų darbo, austas iš vilnos pluošto Turkijoje. Kiekviena jo skaiutė atkartoja įvairius atntikos laikų raštus. Kilimas ramių, kūno spalvų, lyg blukintas. Dizainas tikrai mena Antikinius laikus. “Patchwork Antique” kilimas tradiciškai derėtų klasikinaime interjere, tačiau interjero kūrėjai visada atranda įvairiausių sprendimų, išeičių. Paprastai skiautinių imitacijos kilimas nelieka nepastebįtas – įvairių atspalvių bei raštų derinys žaidžia tarpusavyje.

Matmenys: 171 x 240cm.
Kilmės šalis: Turkija. Sudėtis: 100% vilna.

Isku rasite platų kilimų pasirinkimą. Nuotraukoje atspalviai gali skirtis nuo realybės, tad kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną ir susipažinti su vaisai mūsų vienetiniais rankų darbo kūriniais.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233