Lova Unigold Onni kontinentinė 160x200cm

2 565,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lova Unigold Onni kontinentinė su galvūgaliu – dvigulė 160cm pločio lova. Naujų namų įrengimas ilgas procesas. Šiandien skirtingų stilių, medžiagų ir modelių pasirinkimas rinkoje labai platus. Ką išsirinkti naujo? Gal kažką panaudoti seno? Kaip suderinti visus baldus, kad kambarys būtų patrauklus ir akiai, ir sielai.. Kartais geriausia išeitis įsigyti paprastą, neutralaus dizaino baldą, kuris bus lengvai pritaikomas prie namų interjero.

Lova Jenkki Unigold Onni viena iš atnaujintos Unigold kolekcijos lovų – minimalistinio dizaino, bet tvirta ir kokybiška. Ją sudaro du “NON-FLEX” rėmai su spyruoklėmis, ant kurių dedasi penkių zonų čiužinys su puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis 15 cm aukščio kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų – M, L ir XL. Spyruoklės vieno sluoksnio, apvilktos poliuretanu. Pagrindinis čiužinys yra iš dviejų viename užvalkale esančių čiužinių ir  yra dvipusis – jį galima apversti. Šios savybės dėka galima rinktis skirtingų standumų čiužinius. Viršutinis čiužinio sluoksnis dengtas taip pat specialiu kokybišku poliuretanu. Jenkki Unigold Onni lova aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš trijų spalvų: šviesiai ir tamsiai pilkos, rusvos beige. Visada rekomenduojame klientams rinktis vieną iš Unigold antčiužinių. Ši visuma garantuoja ypatingą patogumą jūsų kūnui visą naktį. Yra ir daugiau pasirinkimų: kojelės bei atlošas (tik dvigukėms lovoms). Kojelės gali būti medinės arba metalinės, nuo 12-os iki 23-ų centimetrų aukščio.

Žemiau nurodyti standumo parametrai abiejų čiužinio pusių. Čiužinio užvalkalas turi užtrauktuką, kurį atsegus pagrindinį spyruoklinį čiužinį galima apversti.

M – 1.8 / 1.7mm. Minkštesnis čiužinys.
L – 2.0 / 1.8mm. Vidutinio kietumo.
XL – 2.1 / 1.9mm. Kietas čiužinys.

Visi Unigold lovų kolekcijos čiužiniai ir viršutiniai čiužiniai yra patvirtinti Alergijos asociacijos (Allergy, Skin and Asthma Allergy®).

Unigold Onni rėminės lovos yra net keturių pločių. Tai itin patogus ir geras baldas vaikų, jaunuolių, svečių kambariuose. Siauresnes lovas, esant reikalui, lengvai perkelsite į kitą vietą arba sujungsite į vieną, jeigu jus aplankė svečių šeimyna.

Galimi matmenys: P 80/90/120/140 x I 200cm; P 90 x I 210 (plotis, ilgis). 160cm pločio lova sudaro dvi 80x200cm kušetės, kurias jungia pagrindinis 160cm pločio čiužinys ir viršutinis čiužinukas bei 160cm pločio lygus galvūgalis. Rėmo aukštis 40cm be kojelių.

* Į kainą įskaičiuota

  • du 80×200 cm lovos rėmai su spyruoklėmis;
  • dvipusis 5 zonų Onni čiužinys užvalkale su kišeninėmis spyruoklėmis;
  • kojelės metalinės Classic 12cm;
  • Unigold Onni 7cm storio viskoelastiniu FRX65 (65kg/m3 tankumo poliuretano) antčiužinis 160x200cm. Antčiužinio užvalkalas 60% poliesteris / 40% medvilė. skalbiamas 60 laispnių temp.
  • Nuotraukoje matoma pagalvė neįskaičiuota.

Nedelskite ir išpildykite bent vieną savo svajonę. Šis baldas tarnaus jums ilgai!

Papildoma informacija
Gobelenas

Šviesiai pilkas, Šviesiai rusvas, Tamsiai pilkas

Kojelės

Classic juodas metalas 12 cm

Čiužinio tipas

M+M, M+L, M+XL, L+L, L+XL, XL+XL

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233