Lova Unigold Onni rėminė 90x200cm

1 219,00
731,40

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Lova Unigold Onni rėminė 90x200cm. Naujų namų įrengimas ilgas procesas. Šiandien skirtingų stilių, medžiagų ir modelių pasirinkimas rinkoje labai platus. Ką išsirinkti naujo? Gal kažką panaudoti seno? Kaip suderinti visus baldus, kad kambarys būtų patrauklus ir akiai, ir sielai.. Kartais geriausia išeitis įsigyti paprastą, neutralaus dizaino baldą, kuris bus lengvai pritaikomas prie namų interjero.

Lova Unigold Onni rėminė 90x200cm viena iš atnaujintos Unigold kolekcijos lovų – minimalistinio dizaino, bet tvirta ir kokybiška. Jos “NON-FLEX” rėmo viduje dedasi penkių zonų čiužinys su puikiai prie kūno formų prisitaikančiomis 15 cm aukščio kišeninėmis spyruoklėmis, kurios, atsižvelgiant į miegančiojo kūno formą ir svorį, gali būti trijų skirtingų standumo tipų – M, L ir XL. Spyruoklės vieno sluoksnio, apvilktos poliuretanu. Pagrindinis čiužinys rėme yra dvipusis – galima apversti. Viršutinis čiužinio sluoksnis dengtas taip pat specialiu kokybišku poliuretanu. Rėminė lova Unigold Onni aptraukta itin kokybišku audiniu, kurį galite rinktis iš trijų spalvų: šviesiai ir tamsiai pilkos, rusvos beige. Visada rekomenduojame klientams rinktis vieną iš Unigold antčiužinių. Ši visuma garantuoja ypatingą patogumą jūsų kūnui visą naktį. Yra ir daugiau pasirinkimų: kojelės bei atlošas (tik dvigukėms lovoms). Kojelės gali būti medinės arba metalinės, nuo 12-os iki 23-ų centimetrų aukščio.

Žemiau nurodyti standumo parametrai abiejų čiužinio pusių. Viršutinėjė lovos dalyje yra užtrauktukas, kurį atsegus pagrindinį spyruoklinį čiužinį galima apversti.

M – 1.8 / 1.7mm. Minkštesnis čiužinys.
L – 2.0 / 1.8mm. Vidutinio kietumo.
XL – 2.1 / 1.9mm. Kietas čiužinys.

Visi Unigold lovų kolekcijos čiužiniai ir viršutiniai čiužiniai yra patvirtinti Alergijos asociacijos (Allergy, Skin and Asthma Allergy®).

Unigold Onni rėminės lovos yra net keturių pločių. Tai itin patogus ir geras baldas vaikų, jaunuolių, svečių kambariuose. Siauresnes lovas, esant reikalui, lengvai perkelsite į kitą vietą arba sujungsite į vieną, jeigu jus aplankė svečių šeimyna.

Galimi matmenys: P 80/90/120/140 x I 200cm; P 90 x I 210 (plotis, ilgis). Rėmo aukštis 40cm.

* Kaina nurodyta 90×200 cm lovos su metalinėmis kojelėmis Standart 18 cm, Unigold Onni 7cm storio viskoelastiniu FRX65 (65kg/m3 tankumo poliuretano) antčiužiniu 90x200cm. Antčiužinio užvalkalas 60% poliesteris / 40% medvilė. skalbiamas 60 laispnių temp.

Nuotraukoje matoma pagalvė neįskaičiuota.

Nedelskite ir išpildykite bent vieną savo svajonę. Šis baldas tarnaus jums ilgai!

Papildoma informacija
Gobelenas

Šviesiai pilkas, Šviesiai rusvas, Tamsiai pilkas

Kojelės

Classic juodas metalas 18 cm

Čiužinio tipas

M, L, XL

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233