Lubų šviestuvas “Tupla”, juodas

485,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Subtilių interjero aksesuarų dėka namus lengvai paversite stilingais.

Nedidelių interjero detalių dėka galite suteikti namams stiliaus, individualumo ir paversti juos vieta, kurioje visada miela būti. Kaip interjero dekoracijas, naudoti galite tiek tekstilę, tiek apšvietimą bei kitus dekoro smulkius elementus (vazas, žvakides ir pan.). Skirtingų tipų šviestuvai ypač dėkingi dėl praktiškumo: tinkama stalinė lempa yra interjero akcentas kambaryje ir, tuo pačiu, užtikrina, kad jūsų akys nepavargs nuo nepakankamos šviesos.
„Tupla“ pakabinamas lubų minimalistinio dizaino. ISKU teikia daug dėmesio šiai prekių grupei. Mes norime paskatinti Lietuvius dekoruoti savo namus išskirtiniais ir ypatingais akcentais. Kartais užtenka ir vieno ar dviejų dizaino aksesuarų, kad kambarys įgautų visiškai naują veidą ar tiesiog jam suteiktumėte šviežumo.

Šios serijos šviestuvus rasite trijų spalvų: baltos, juodos bei lino. Tai universalaus dizaino, modernaus minimalsitinio stiliaus šviestuvai, lengvai pritaikomi interjere. Trys spalvos – nėra platus pasirinkimas, tačiau jo pilnai užtenka! “Tupla” šviestuvus pritaikysite tiek moderniame, skandinaviškame ar modernio klasikos interjeruose.
Lubų šviestuvas „Tupla“ itin šiuolaikiškas, neperkrauto minimalistinio dizaino, aiškių elegantiškų linijų. Naudojamos medžiagos – šiek tiek blizgaus metalo ir juodas medžiaginis gaubtas. Šviestuvo gaubtas šiek išsiskiria iš tradicinių – jis tarsi dvigubas: cilindro forma kyšanti gaubto apatinėje dalyje, apgaubta pagrindiniu, trapecijos formos gaubtu.

Matmenys: gaubto aukštis 50 cm, skersmuo 60cm. Kabinimo aukštis reguliuojamas.
Šioje serijoje rasite ir „Tupla“ stalinį šviestuvą bei toršerą. Visi šie šviestuvai vienoje patalpoje ar nedideliame bute padės sukurti vientisą, harmoniją skleidžiantį stilių.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233