Toršeras "Torch"

34834-253

Toršeras "Torch"

34834-253
Kaina pradedant nuo
824,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

"Torch" toršeras - tikras atradimas "Art deco" fanams!

Toršeras „Torch“ tobulas pasirinkimas „Artdeco“ mėgėjams! Mados ir meno srovės susijungia geometrinių formų ir subtilių dizaino detalių dėka. Isku savo interjero detalių pasiūla skatina namų dekorui rinktis unikalius, netradicinių formų aksesuarus. Dažnai pakanka ir vieno kokybiško, idealiai interjere derančio elemento ir jūsų namai įgaus visiškai naują veidą!

Šis žavingas „Torch“ toršeras jau pats savaime tarsi meno kūrinys. Jo dizaine suderintos net trys skirtingos figūros: kvadratas, kūgis ir apskritimas, kurie laiko klasikinės cilindro formos juodą gaubtą. Juodos ir blizgaus chromo spalvų derinys – idealus tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui.

Matmenys: aukštis 165cm, gaubto skersmuo 40cm.

Toršerai pagyvina dizainą ir yra papildomo apšvietimo šaltinis, kuris kiekvienam interjerui suteikia papildomo žavesio. Labiausiai tokio tipo šviestuvai pasitarnauja miegamajame, svetainėje, prieškambaryje. Toršerai taip pat tinkami norint sukurti akcentuojantį apšvietimą ir išskirti tam tikrus baldus, detales, pavyzdžiui, kabyklą, sekciją ar vitrinas, kuriose laikote dailius indus bei suvenyrus.

Šviestuvo „Torch“ aukštis ir dizainas tinkamas tiek miegamojo kambariui, tiek svetainei. Galite būti ramūs – jis neliks nepastebėtas, net ir būdamas kambario giliausiame kampe! Sukurkite stilių savo namuose žavingo „Torch“ šviestuvo dėka.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje