Sieninis šviestuvas Eiffel

295,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

“Eiffel” serijos sieninis šviestuvas puikus papildomos šviesos šaltinis patalpoje, kartu ir subtili, elegantiška interjero puošmena.

Nesudėtinga šiek tiek atnaujinti namus smulkių interjero detalių pagalba. Varijuoti, žaisti galite su tekstile, šviestuvais, kitais interjero aksesuarais: paprasti dizainai ir šviesūs atspalviai itin populiarūs Skandinavijoje. O geometrines figūras primenančios, neįprastos formos suteikia kambariui modernumo. Skirtingų tipų šviestuvai labiausiai vertinami dėl praktiškumo, juk teisingai parinkta lempa tampa interjero akcentu ir užtikrina, kad akių netinkamoje šviesoje negadinsite!

Sieninis šviestuvas „Eiffel“ subtilaus, gan minimalistinio dizaino. Isku skiria didelį dėmesį produktų dizainui ir tai akivaizdžiai atsispindi mūsų asortimente. Norime paskatinti žmones rinktis neįprastus, kokybiškus ir žvilgsnį be mat pagaunančius interjero aksesuarus. Kartais užtenka vienos detalės interjere, kad namai įgautų naują veidą!
Šviestuvas „Eiffel“ minimalistinio dizaino, du nedideli sviesūs gaubtai skleidžia jaukią ir švelnią šviesą.

Matmenys: P66 x G30 x A40 cm; gaubto skersmuo 26 cm.

Sieniniai šviestuvai – ne tik Jūsų interjerui pagyvinti, bet ir patogumui užtikrinti. Tai mažiau šviesos skleidžiantis šviesos šaltinis. Sieniniai šviestuvai tinkami koridoriaus, miegamojo apšvietimui, naudojami papildomam apšvietimui kitose patalpose.  
“Eiffel” serijoje rasite stalinį, pakabinamą šviestuvus bei sieninį šviestuvą. Visi jie puikiai dera vienoje erdvėje ir sukuria vientisą harmoningą visumą. Tai kokybiškas ir saugus pasirinkimas, pagyvinantis namų interjerą.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233