Stalo šviestuvas Eiffel

375,00 225,00

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Mažų, tarpusavyje derančių, dailių detalių dėka kambariui galite suteikti naujų pojūčių, atnaujinti pabodusį namų interjerą.

Nesudėtinga šiek tiek atnaujinti namus smulkių interjero detalių pagalba. Varijuoti, žaisti galite su tekstile, šviestuvais, kitais interjero aksesuarais: paprasti dizainai ir šviesūs atspalviai itin populiarūs Skandinavijoje. O geometrines figūras primenančios, neįprastos formos suteikia kambariui modernumo. Skirtingų tipų šviestuvai labiausiai vertinami dėl praktiškumo, juk teisingai parinkta lempa tampa interjero akcentu ir užtikrina, kad akių netinkamoje šviesoje negadinsite!

Stalinis šviestuvas „Eiffel“ subtilaus, gan minimalistinio dizaino. Isku skiria didelį dėmesį produktų dizainui ir tai akivaizdžiai atsispindi mūsų asortimente. Norime paskatinti žmones rinktis neįprastus, kokybiškus ir žvilgsnį be mat pagaunančius interjero aksesuarus. Kartais užtenka vienos detalės interjere, kad namai įgautų naują veidą!
Šviestuvas „Eiffel“ – ramių, švelnių spalvų tonų, kambario atmosferai suteikia ramybės ir šilumos. Tačiau blizgus chromuotas metalinis korpusas ir skleidžiama šviesa patraukia dėmesį.

Matmenys: aukštis 67 cm, gaubto skersmuo 38 cm.

“Eiffel” serijoje rasite stalinį, pakabinamą šviestuvus bei sieninį šviestuvą. Visi jie puikiai dera vienoje erdvėje ir sukuria vientisą harmoningą visumą. Tai kokybiškas ir saugus pasirinkimas, pagyvinantis namų interjerą.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233